Rezervace klavírní lekce

Rezervace volného termínu

Vážení zájemci o výuku hry na klavír v Piano School Prague,

abyste se mohli přihlásit k nám do výuky a závazně počítat s termínem v rozvrhu našich lektorů, a zároveň aby i my jsme s vámi mohli v rozvrhu počítat, připravili jsme pro vás formulář, ve kterém si můžete závazně rezervovat místo ve vámi vybraný den a čas dle volných možností našeho rozvrhu.

Podrobné informace o cenách našich klavírních kurzů ve školním roce 2021/2022 a podmínkách výuky u nás najdete na této stránce. Prosíme, než se k nám přihlásíte, informujte se dopředu o našich cenách i podmínkách pro nástroj pro domácí cvičení, děkujeme.

Jak vyplnit formulář

  • ve formuláři níže na této stránce si projděte volné termíny pro výuku – jsou vypsané dle jmen lektorů, dnů a volných časů pro lekce
  • čas lekce uvedený ve formuláři je čas, ve kterém budou pravidelně probíhat vaše lekce v případě, že se k nám přihlásíte
  • cena závazné rezervace místa v rozvrhu zahrnuje jednu úvodní lekci v délce 45 min s lektorem
  • do poznámky v objednávce prosím uveďte tyto informace: dítě / dospělý (+ u dětí věk!) a úroveň hry (začátečník, mírně pokročilý, velmi pokročilý) 

Co bude následovat po zaplacení vaší objednávky

  • po zaplacení objednávky vás kontaktujeme ohledně termínu vaší úvodní lekce s vybraným lektorem/lektorkou
  • na úvodní lekci vyzkoušíte výuku u nás, zjistíte, zda si společně s lektorem vzájemně sednete a výuka odpovídá požadavkům a představám na obou stranách. V případě vaší spokojenosti vám zašleme přihlášku do naší klavírní školy, vyřešíme s vámi vše potřebné ohledně sehnání klavíru pro vaše domácí cvičení, a nastoupíte do pravidelné výuky.
  • v případě nástupu do již probíhajícího pololetí je možné kurzovné pokrátit o již uběhlé týdny

Rezervovanou lekci je třeba absolvovat nejpozději do 14 dnů od objednávky, déle vám bohužel místo držet nemůžeme.

Důležité informace o našich lektorech – prosím čtěte!

Ne všichni naši lektoři se specializují na všechny věkové kategorie nebo úrovně hry. Proto je důležité, abyste si nejprve prošli informace o lektorech, jejichž volné termíny jsou v nabídce, a poslali rezervaci k takovému lektorovi, který se specializuje na váš věk (maličké dítě / starší dítě / mladiství / dospělí) a vaši úroveň hry (začátečník / mírně pokročilý / velmi pokročilý).

Velmi se snažíme o to, aby spolupráce mezi našimi lektory a studenty byla od počátku nastavená optimálně, přinášela oběma stranám radost u klavíru a co největší užitek našim studentům.

Lektor Gleb Korotkiy

– vyučuje děti od 7 let věku, mladistvé a dospělé studenty
– orientuje se na tyto úrovně hry: začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty

Lektorka Olesia Poletaieva

– vyučuje děti, a to již od 5 let věku
– orientuje se na tyto úrovně hry: začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty

Formulář pro rezervaci úvodní lekce v Piano School Prague