Koncerty a akce

Koncerty a akce

Naše škola pořádá v průběhu školního roku koncerty a akce pro všechny naše studenty, na kterých se mohou podělit o své dovednosti s rodinami a přáteli. V našem novém koncertním sále budeme pořádat pravidelně koncerty školy, přehrávky, třídní koncerty, koncerty našich lektorů a další akce.

Pravidelně v prosinci a v květnu se pak koná velký slavnostní klavírní recitál, na kterém se naši žáci se pochlubí svojí prací za celé pololetí. Dále pořádáme pravidelně neformální akce v kavárnách s klavírem.

Po krizi spojené s koronavirem jsme též uspořádali profesionální natáčecí dny, které měly velký úspěch, takže tuto akci rádi v budoucnu zopakujeme!

Akce školy

19.9.2020 18:00 POUZE PRO ZVANÉ HOSTY! Galakoncert ku příležitosti otevření komorního sálu školy Sál školy

 

Archiv akcí a koncertů školy

Závěrečný online koncert školního roku 2019/2020 Piano School Prague

Profesionální natáčecí dny

Poslední květnový víkend 30. -31. 5. 2020 proběhly v naší škole natáčecí dny. Letošní slavnostní závěrečný koncert žáků naší školy se nemohl konat živě kvůli prodělané korona krizi. Tak jsme se rozhodli připravit pro naše studenty mimořádný zážitek a skvělou zkušenost skrze natáčení s profesionální technikou – mikrofon, světlo a kamera – a připravujeme z pořízených nahrávek online koncert! 🙂

Z obou natáčecích dnů jsme vytvořili studentům na památku tablo. 🙂

        

Vánoční klavírní koncert

Naši mladší žáci se představili na krásném vánočním koncertě 8. 12. 2019 v koncertních prostorách pražské HAMU.

Koncert učitelů

19. listopadu 2019 jsme představili první Koncert Učitelů Piano School Prague, opět v koncertních prostorách pražské HAMU. Poslechněte si naše učitele, jak hrají našim studentům, a užijte si širokou nabídku repertoáru, od klasicismu, přes jazz až po modernu. Přejeme příjemný zážitek!

Jarní koncert žáků

Poslechněte si náš Jarní klavírní recitál, který se konal v koncertních prostorách HAMU 19. 5. 2019.

Klavírní večery v kavárně – fotogalerie

Naši studenti pravidelně vystupují na neformálních akcích pořádaných naší školou v hudebních kavárnách, kde si za příjemné přátelské atmosféry vzájemně zahrají skladby, které se naučili.