Koncerty a akce

Koncerty a akce

Naše škola pořádá v průběhu školního roku koncerty a akce pro všechny naše studenty, na kterých se mohou podělit o své dovednosti s rodinami a přáteli. Některé naše koncerty nahráváme, aby si naše studenty mohli poslechnout i ti, kdo se nemohou dostavit na koncert živě.

Poslechněte si naše krásné koncerty

Slavnostní závěrečný koncert školního roku 2021/2022: Děti

Slavnostní závěrečný koncert školního roku 2021/2022: Dospělí

Závěrečný online koncert školního roku 2019/2020 Piano School Prague

Profesionální natáčecí dny

Poslední květnový víkend 30. -31. 5. 2020 proběhly v naší škole natáčecí dny. Letošní slavnostní závěrečný koncert žáků naší školy se nemohl konat živě kvůli prodělané korona krizi. Tak jsme se rozhodli připravit pro naše studenty mimořádný zážitek a skvělou zkušenost skrze natáčení s profesionální technikou – mikrofon, světlo a kamera – a připravujeme z pořízených nahrávek online koncert! 🙂

Z obou natáčecích dnů jsme vytvořili studentům na památku tablo. 🙂

        

Vánoční klavírní koncert

Naši mladší žáci se představili na krásném vánočním koncertě 8. 12. 2019 v koncertních prostorách pražské HAMU.

Koncert učitelů

19. listopadu 2019 jsme představili první Koncert Učitelů Piano School Prague, opět v koncertních prostorách pražské HAMU. Poslechněte si naše učitele, jak hrají našim studentům, a užijte si širokou nabídku repertoáru, od klasicismu, přes jazz až po modernu. Přejeme příjemný zážitek!

Jarní koncert žáků

Poslechněte si náš Jarní klavírní recitál, který se konal v koncertních prostorách HAMU 19. 5. 2019.

Klavírní večery v kavárně – fotogalerie

Naši studenti pravidelně vystupují na neformálních akcích pořádaných naší školou v hudebních kavárnách, kde si za příjemné přátelské atmosféry vzájemně zahrají skladby, které se naučili.