Letní lekce klavíru

Letní lekce klavíru

Nabízíme vám letní lekce v délce 60 či 90 min na léto od 1. 7. 2022 do 31. 8. 2022!

Vyučují naši lektoři:

Mgr. Natália Lukáčová: všední dny flexibilně po domluvě

Natália Lukáčová absolvovala magisterské studium na Pedagogické fakultě UK oboru Hra na klavír a Hudební výchova.
Během studia vykonávala praxi na uměleckých školách a také na hudebním gymnáziu. Učila také klavír a hudební výchovu v mateřské škole. V rámci studia měla klavírní recitály a často korepetovala. Je také členkou orchestru UK, kde hraje. Je dobře vybavena dvěma cizími jazyky, a to italštinou a angličtinou. Zároveň se chce neustále rozvíjet a posouvat dál jak v pedagogice, tak ve hře na klavír.

Gleb Korotkiy, DiS.: všední dny či víkendy flexibilně po domluvě

Gleb Korotkiy se narodil v Moskvě a na klavír začal hrát ve 4 letech. Od 7 let žije v Čechách, kde absolvoval ZUŠ při ambasádě v Praze. Od roku 2004 studoval na konzervatoři v Plzni u profesora Maxima Averkieva, kde absolvoval v roce 2021. Připravuje se na studium hry na klavír na HAMU a zároveň je studentem Metropolitní univerzity v Praze. Kromě hry na klavír má zkušenosti v oboru žurnalistiky jako šéfredaktor v ruských internetových novinách. Hru na klavír vyučuje soukromě, při studiu v Plzni vyučoval 2 roky na ZUŠ Terezie Brskové. Od července 2021 je lektorem v naší škole Piano School Prague. Hovoří plynně česky, rusky a anglicky.

Jak to funguje

  • Den i čas lekce či konzultace probíhá flexibilně po domluvě přímo s lektory
  • Je možné zvolit jednu či více lekcí dle vašich preferencí
  • Letní lekce – bez nutnosti registrace

Jak se objednat na letní lekce:

  1. Vyberte si lektora/ lektorku
  2. Vyberte délku lekce a zvolte počet klavírních lekcí
  3. Vyplňte Vaše údaje
  4. Odešlete objednávku
  5. Uhraďte dle instrukcí, které Vám pošleme e-mailem

Adresa naší školy je Blanická 9, Praha 2, 120 00. Parkování je možné o víkendu zdarma na přilehlých fialových zónách okolo, případně na malém parkovišti mezi ul. Slezská a Blanická. Metro či tramvaj Náměstí Míru. Kontakt na lektora či lektorku dostanete po uhrazení vaší objednávky e-mailem.

Domluvený termín lekce je závazný pro obě strany. V případě zrušení domluveného termínu méně než 24 hodin předem se uplatní naše VOP a lekce propadá bez náhrady.

Předplacené lekce je nutné vyčerpat v období 1.7.2022 do 31.8.2022.

V případě vašeho zájmu registrovat se následně do pravidelné výuky v naší klavírní škole v novém školním roce Vám rádi zašleme více informací.

Těšíme se na letní lekce klavíru s vámi!