Materiály k výuce

Materiály k výuce

Níže uvedené materiály jsou dílem vedoucí klavírní školy paní MgA. Evy Lorenc, které vytvořila za účelem zjednodušení pochopení klavírní problematiky. Všechny ebooky a materiály si můžete stáhnout zdarma nebo zakoupit na jejích osobních webových stránkách www.evasuchankova.cz, kam budete automaticky přesměrováni při kliknutí na tlačítko „Více info“ u jednotlivých materiálů.

Pohadkove cteni not

Pohádkové čtení not pro malé klavíristy

Potřebuje-li vaše dítě pochopit čtení not v houslovém a basovém klíči, čtení nejčastějších hudebních značek jako jsou křížky, béčka, staccato a další, a to vše formou poutavého pohádkového příběhu, je tento ebook správnou volbou! E-book je koncipovaný tak, aby s ním děti dokázaly pracovat samostatně. Pomohl již více než 800 dětí a 40 školám.

Tento e-book obdrží naši malí pianisté při registraci do naší školy jako dárek.

Více info

Klavirni bonboniera

Sbírka skladeb Klavírní bonboniéra

Sbírka 14 skladeb, která potěší vaše srdce, pohladí vaši duši a pomůže rozvinout a zdokonalit vaši klavírní techniku. Skladby jsou seřazené progresivně od úrovně vhodné pro začátečníky až mírně pokročilé.

Tuto sbírku obdrží naši mladiství a dospělí pianisté při registraci do naší školy jako dárek.

Více info

Čtení not pro dospělé

Potřebujete získat základy čtení not? V eBooku Čtení not pro dospělé se dozvíte základy čtení not u klavíru v šesti snadných krocích.

Více info

Jak motivovat děti ke cvičení na klavír

Nevíte jak efektivně děti ke cvičení motivovat, a přitom jim hraní nijak nezprotivit? Jaká je ideální struktura domácího cvičení? Jak dlouho a často cvičit? Odpovědi na tyto otázky a další tipy pro domácí cvičení naleznete v tomto ebooku.

Více info

Hudebni hadanky

Hudební hádanky

Soubor hravých cvičení, jako např. křížovky, spojování správných dvojic, hudební sudoku, osmisměrka, hudební matematika, a další.

Více info

12 etud pro mírně pokročilé klavíristy

Tyhle etudy si zamilujete na první poslech! Etudy jsou zaměřené na různé druhy klavírní techniky, kterou vám tak pomohou procvičit, abyste byli připraveni na všechno možné, co vás může v klavírním repertoáru potkat.

Více info